Interne Nummer : 21323-8754838

Ausrüstung

  • Drillmaschinen-Bauart: konventionell
  • Gebrauchtmaschine
  • Type: PRONTO 6 DC PPF + Horsch Pronto 6 DC PPF
  • Baujahr: 2010
Preis: EUR 28.714,80,--
inkl. 23 % MwSt.
(EUR 23.345,37 exkl. 23 % MwSt.)

Beschreibung

Color: red --- Marka siewnika: Horsch Model - Siewnik: PRONTO 6 DC PPF Stan: Używany - nie podano Rok siewnika: 2010 Marka narzędzia: Horsch Model narzędzia: Pronto 6 DC PPF Rok konstrukcji: 2010 Sprzedam siewnik Horsch pronto 6 DC PPF 2010 roku hydraulicznie składany w dobrym stanie Świeżo sprowadzony z niemiec Znaczniki przedwschodowe Oryginalny sterownik do kabiny Szerokość transportowa: 3m Wystawiam fv cena netto do negocjacji na miejscu Zapraszam do oglądania. Posiadam także wiele innych maszyn w ofercie zapraszam na moje pozostałe ogłoszenia Możliwość transportu Możliwość finansowania kredyt lub leasing na dogodnych warunkach - zaledwie 5% w skali roku zabezpieczenie tylko na maszynie. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą firm leasingowych

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka
ul. Wczasowa 41
89-511 - Cekcyn
Tel.:
Mobil: +48 888 047 905
http://pestrol.pl/
  • drucken
  • PDF Datenblatt
Meine Anfrage an den Händler

ein Service von www.landwirt.com